اخبار فوری شیراز

امسال بودجه استان فارس به ۸۰۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت

1399122711533046422440074 شیراز
134بازدید

امسال بودجه استان فارس به ۸۰۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت

  • ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ – ۱۵:۳۱
  • اخبار استانها
  • اخبار فارس

امسال بودجه استان فارس به 8000 میلیارد تومان افزایش یافت

گروه استان‌ها – رئیس مجمع نمایندگان استان فارس از افزایش بودجه استان به ۸۰۰۰ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، ابراهیم عزیزی امروز در نشست مشترک اعضای مجمع نمایندگان استان با استاندار، معاونین، رئیس کل دادگستری فارس از افزایش بودجه کل استان در سال جاری به ۸۰۰۰ میلیارد تومان خبر داد و اظهار داشت: بودجه کل استان در سال گذشته ۳ هزار و ۳۷۰ هزار میلیارد تومان بود که امسال افزایشی بیش از دوبرابری داشت.

وی با بیان اینکه این افزایش بودجه نتیجه پیگیری مستمر نمایندگان فارس است، گفت: مجمع نمایندگان فارس از همین ابتدای سال عزم خود را برای رشد و توسعه استان جزم کرده و این نخستین جلسه در سال جدید نیز به منظور هماهنگی، تبادل نظر و انسجام بیشتر شکل گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با بیان اینکه تلاش و تمرکز مسئولان استانی باید بر پروژه‌های مهم و اولویت‌دار باشد تا توسعه استان به درستی انجام شود، گفت: در این راستا و برای محرومیت‌زدایی نیز ۱۴۰۰ میلیارد تومان اختصاص یافته که این امر با همکاری قرارگاه سازندگی سپاه انجام می‌شود.

۹۰۰ میلیارد تومان بودجه استانی در لایحه بودجه ۱۴۰۰ به استان خراسان شمالی اختصاص یافتنماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس: بودجه استان بوشهر متناسب با درآمدهای آن نیستمجلس شاخص‌های توزیع عادلانه بودجه استان ها را مشخص کرد

عزیزی با بیان اینکه تصمیم‌گیری برای استانی مانند فارس نیازمند آشنایی کامل بر ظرفیت‌ها و کاستی‌های استان است، افزود: این آشنایی کمک می‌کند تا تصمیمات هوشمندانه و منطقی برای توسعه استان گرفت و در جهت رفع نیازها اقدام کرد.

نماینده مردم شیراز و زرقان با تاکید بر توسعه شهرستان‌ها و توجه به این مناطق تصریح کرد: برای این کار بناست که کارگروه‌های مشترکی به صورت شهرستانی و خاص بین مجمع و استانداری شکل گیرد تا با بررسی مسائل مختلف شهرستان‌ها با حضور نماینده مربوطه و مدیران شهرستان به صورت موضوعی تصمیم‌گیری شود.

عزیزی با تقدیر از دادگستری استان به جهت همکاری نزدیک با مجمع نمایندگان فارس نیز گفت: مجموعه دادگستری و دستگاه قضایی نیز پای کار است تا مشکلات احتمالی در راستای موانع‌زدایی از تولید و اجرای پروژه‌ها را با سرعت بیشتری حل کند.

انتهای پیام/۴۲۴/ی

R7533/P/S6,61/CT11

استاندار کرمان: کسری بودجه استان کرمان تقریباً تأمین اعتبار شده است
استاندار کرمان: کسری بودجه استان کرمان تقریباً تأمین اعتبار شده است

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید