اخبار فوری شیراز

بازگشت فارس به روزهای ابتدایی شیوع؛ تدابیر لازم برای مدیریت کرونا هرچه سریعتر اتخاذ شود

1399042213124690020763344 شیراز
115بازدید

بازگشت فارس به روزهای ابتدایی شیوع؛ تدابیر لازم برای مدیریت کرونا هرچه سریعتر اتخاذ شود

  • ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ – ۱۰:۱۷
  • اخبار استانها
  • اخبار فارس

بازگشت فارس به روزهای ابتدایی شیوع؛ تدابیر لازم برای مدیریت کرونا هرچه سریعتر اتخاذ شود

گروه استان‌ها_ نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان فارس به شرایط سخت روز‌های اول کرونا بازگشته است، گفت: ضروری است که هر چه سریع‌تر مسئولان و متولیان تدابیر لازم در خصوص مدیریت کرونا اتخاذ کنند.

– اخبار استانها –

ابراهیم عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز ، با ابراز نگرانی در خصوص شیوع پیک چهارم کرونا در استان فارس، اظهار داشت: متاسفانه علی‌رغم اینکه استان فارس نسبت به سایر استان‌های کشور در شرایط بسیار مناسبی بود، اما به دلیل ایام نوروز تدابیر لازم برای ورودی و خروجی‌های استان به عمل نیامد و اماکن شیراز به حال خود رها شد.

وی با اشاره به اینکه استان‌ها و شهر‌های همسایه در شرایط قرمز کرونایی به سر می‌بردند و بیشتر ساکنان این شهر‌ها به این کلانشهر سفر کردند، افزود: فارس به شرایط سخت روز‌های اول کرونا بازگشته است و بنده معترض هستم و قرار بر این بود هر چه از عمر مدیریت کرونا می‌گذرد تلاش شود جان مردم را حفظ کنیم.

روند افزایشی ابتلا به کرونا در استان خراسان رضوی ادامه دارد رتبه سوم موارد بستری کرونایی به‌ استان خراسان جنوبی رسید نگرانی‌های کرونایی و درخواست‌های مسئولان از مردم؛ روز طبیعت در خانه بمانید

عزیزی تصریح کرد: متأسفانه استان فارس به حال خود رها شده است و موضوع مدیریت کرونا در استان به صلاح نیست.

رئیس مجمع نمایندگان فارس ضمن قدردانی از کادر درمان و افرادی که در صف خط مقدم این بیماری هستند، خاطرنشان کرد: شرایط کنونی خطرناکتر از قبل به‌نظر می‌رسد و مسئولان و متولی امر باید تمهیدات فوری به عمل بیاورند که جلوی رشد صعودی بیماری کرونا را بگیرند.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، شرایط کنونی استان را نگران کننده اعلام کرد و گفت: شرایط با این اوصاف بدتر هم خواهد شد اگر تدابیر و اقدامات پیشگیرانه را نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های پزشکی فارس به اندازه مردم این استان است و بایستی پدیده ویروس کرونا کنترل و مدیریت شود، ادامه داد: آمار مراجعه‌کنندگان و بیماران، بیش از ظرفیت بیمارستان‌ها است به همین دلیل کادر درمانی جوابگوی بار مراجعان خارج از استان نیست.

انتهای پیام/۴۲۴/ی

R7533/P/S6,61/CT1

روند افزایشی ابتلا به کرونا در استان خراسان رضوی ادامه دارد
روند افزایشی ابتلا به کرونا در استان خراسان رضوی ادامه دارد

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید