اخبار فوری شیراز

ترددهای جاده‌ای فارس ١٠۶ درصد افزایش یافته است

61891100 شیراز
68بازدید

سرهنگ عبدالهاشم دهقانی در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: طرح ترافیکی پلیس ویژه ایام نوروز از ٢۶ اسفندماه ٩٩ آغاز شده و تا ١۵ فروردین ماه جاری ادامه دارد.

او با بیان اینکه متوسط ترددها در نوروز امسال نیز ۸۰ درصد افزایش داشته است، افزود: در همه محورهای فارس شاهد افرایش ترددها بودیم اما محور شیراز-اصفهان، محور شیراز به سمت کازرون-گچساران و بوشهر، محور شیراز به سمت فسا و محور شیراز به سمت فیروزآباد و عسلویه نسبت به دیگر محورها از افزایش بیشتری برخوردار بود.

رئیس پلیس راه شمالی فارس خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه میزان ترددها در نوروز امسال افزایش یافت به همان میزان هم شاهد افزایش مجموع تصادفات بودیم که هم قابل پیش‌بینی بود و تا هم حدی طبیعی بود، چرا که وقتی ترددها بالا می‌رود، ضریب حوادث هم افزایش می‌یابد.

دهقانی همچنین در خصوص چگونگی میزان ترددها در روز طبیعت امسال هم گفت: به دلیل تداوم حاکمیت بیماری کرونا، بخشی از مردم رعایت کردند و اگرچه ساعات پایانی بعدازظهر و شب با حجم زیادی از ترافیک مواجه شدیم به دلیل اینکه هم روز پایان تعطیلات بود و هم روز طبیعت اما نسبت به روزهای طبیعت سال‌های قبل روز آرامتری سپری شد.

رئیس پلیس راه شمالی استان فارس اضافه کرد: در روز طبیعت امسال برخی از ورودی‌های شیراز به ویژه محور شیراز-کازرون از بار ترافیکی بیشتری در بعد از ظهر و شب برخوردار بود.

انتهای پیام

پاسخ دهید