اخبار فوری شیراز

۱۸ میلیون و ۲۶۹ هزار تردد نوروزی در راه‌های استان فارس ثبت شد

1399122809475469322445604 1 شیراز
54بازدید

۱۸ میلیون و ۲۶۹ هزار تردد نوروزی در راه‌های استان فارس ثبت شد

  • ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ – ۱۲:۲۰
  • اخبار استانها
  • اخبار فارس

18 میلیون و 269 هزار تردد نوروزی در راه‌های استان فارس ثبت شد

گروه استان‌ها_ رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس گفت: ۱۸ میلیون و ۲۶۹ هزار تردد از ۲۵ اسفند ۹۹ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ در راه‌های محدوده زیرپوشش این اداره کل ثبت شده است.

– اخبار استانها –

حمید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز ، با بیان اینکه ۱۸ میلیون و ۲۶۹ هزار تردد از ۲۵ اسفند ۹۹ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ در محور‌های مواصلاتی استان ثبت شده است، اظهار داشت: این تعداد تردد به‌وسیله ۱۲۶ سامانه ثبت تردد در مبادی ورودی و خروجی محدوده زیرپوشش این اداره کل به ثبت رسیده است.

وی افزود: تردد‌های ثبت شده این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۸ میلیون و ۹۵۰ هزار تردد افزایش ۱۰۴ درصدی را نشان می‌دهد.

افزایش ۸۹درصدی سفرهای نوروزی در کردستان/حجم ترددها از ۵میلیون گذشتتردد در جاده‌های استان لرستان ۹۹ درصد افزایش یافتوضعیت راه‌های کشور| کاهش ۱۴.۴ درصدی تردد در جاده‌های کشور/ بارش باران در برخی محورهای برون‌شهری

احمدی همچنین تردد‌های ورودی وسایل نقلیه به استان را در طرح نوروزی سال جاری با ۱۰۱ درصد افزایش عنوان کرد و ادامه داد: متوسط تردد ساعتی در بازه زمانی ذکر شده را ۸۶ درصد و سرعت غیر مجاز را ۱۱ درصد اعلام کرد.

وی با بیان اینکه محور‌های شیراز- اصفهان، شیراز-یاسوج، شیراز-بوشهر، شیراز-جهرم-لار (کوار- سه راهی کوار)، فسا- استهبان، شیراز-بندرعباس (شیراز سروستان و سروستان فسا) دارای بیشترین حجم ترافیک و تردد را دارا بودند، افزود: ساعات ۱۸ تا ۱۹، ساعات اوج تردد در محور‌های ارتباطی بوده است.

انتهای پیام/۴۲۴/ ع

R7533/P1494/S6,61/CT1

افزایش 89درصدی سفرهای نوروزی در کردستان/حجم ترددها از 5میلیون گذشت
افزایش ۸۹درصدی سفرهای نوروزی در کردستان/حجم ترددها از ۵میلیون گذشت

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید