اخبار فوری شیراز

تامین کالاهای اساسی ماه رمضان/ سهمیه استان فارس افزایش یافت

1400011918541112522540464 شیراز
33بازدید

تامین کالاهای اساسی ماه رمضان/ سهمیه استان فارس افزایش یافت

  • ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ – ۱۸:۵۸
  • اخبار استانها
  • اخبار فارس

تامین کالاهای اساسی ماه رمضان/ سهمیه استان فارس افزایش یافت

گروه استان‌ها – رئیس سازمان صمت استان فارس گفت: سهمیه‌ای که برای ماه مبارک رمضان در استان فارس در نظر گرفته شده ۱۶۰۰ تن برنج، ۷۲۷۱ تن روغن و ۱۵۰۰ تن شکر است که ابلاغ شده و با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان کار توزیع این اقلام نیز آغاز می‌شود.

– اخبار استانها –

حمیدرضا ایزدی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز ، با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان و تامین کالاهای اساسی برای استان فارس اظهار داشت: تلاش شده که سهمیه‌های مختلفی از کالاهای اساسی در بازار استان اختصاص یابد تا مردم به راحتی بتوانند اقلام مورد نیاز خود را تامین کنند.

وی با اشاره به پیگیری این امر از سوی مسئولان استانی در وزارت صمت گفت: تلاش شد که با رایزنی با مسئولان وزارت صمت و پشتیبانی امور دام سهمیه‌های استان فارس را افزایش دهیم.

رئیس سازمان صمت استان فارس افزود: سهمیه‌ای که برای ماه مبارک رمضان در استان فارس در نظر گرفته شده ۱۶۰۰ تن برنج، ۷۲۷۱ تن روغن و ۱۵۰۰ تن شکر است که ابلاغ شده و با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان کار توزیع این اقلام نیز آغاز می‌شود.

کالاهای اساسی ماه رمضان در لرستان تامین شدکالاهای اساسی ویژه ماه رمضان تأمین و در اختیار مردم کاشان قرار داده شودتولیت آستان قدس رضوی: نوسان قیمت‌ها برای مردم دردسرساز شده/تثبیت قیمت کالاهای اساسی ضروری است

ایزدی بیان کرد: در بخش مرغ منجمد هم درخواست ۲ هزار تنی را داشتیم که به صورت کشوری مقرر شده که سهمیه هر استان را مشخص و اعلام کنند اما مسئولان استان فارس پیگیر این هستند که سهمیه مناسبی برای هم استانی‌ها بگیریم تا مشکلی در استان ایجاد نشود.

وی درباره توزیع این اقلام نیز عنوان کرد: توزیع این کالاها طبق برنامه‌ریزی به شرکت‌های تعاونی و فروشگاه‌های منتخب واگذار می‌شود که برای اطلاع عموم مردم نیز از طریق رسانه‌های رسمی اطلاع‌رسانی می‌شود.

رئیس سازمان صمت استان فارس تصریح کرد: با توجه به وضعیت استان فارس و قرمز بودن شهرستان شیراز تلاش می‌کنیم که مراکز توزیع را افزایش دهیم تا صف‌بندی در تامین کالاهای اساسی ماه رمضان ایجاد نشود.

ایزدی با اشاره به شرایط کنونی استان فارس اظهار داشت: تلاش مجموعه صمت این است که توزیع اقلام اساسی به شکلی باشد که سبب افزایش شیوع بیماری در استان فارس نشود.

انتهای پیام/۴۲۴/ش

R7533/P/S6,61/CT1

کالاهای اساسی ماه رمضان در لرستان تامین شد
کالاهای اساسی ماه رمضان در لرستان تامین شد

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید