اخبار فوری شیراز

محرومیت‌زدایی قرارگاه احمدبن‌موسی(ع) در ۳۱ نقطه شیراز؛ ۷۵ کارگاه اشتغال احداث می‌شود

1400011912573796522537154 شیراز
26بازدید

محرومیت‌زدایی قرارگاه احمدبن‌موسی(ع) در ۳۱ نقطه شیراز؛ ۷۵ کارگاه اشتغال احداث می‌شود

  • ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ – ۱۳:۰۶
  • اخبار استانها
  • اخبار فارس

محرومیت‌زدایی قرارگاه احمدبن‌موسی(ع) در 31 نقطه شیراز؛ 75 کارگاه اشتغال احداث می‌شود

گروه استانها – رئیس قرارگاه محرومیت‌زدایی احمدبن‌موسی(ع) گفت: این قرارگاه در شهر شیراز با محوریت مبارزه با فقر در محلات کمتر برخوردار در ۱۶ محله شیراز راه‌اندازی شده که امسال به ۳۱ نقطه افزایش یافته است.

– اخبار استانها –

هاشم جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز ، با اشاره به رویکرد جدید فعالیت قرارگاه محرومیت‌زدایی احمدبن‌موسی(ع) اظهار داشت: قرارگاه حضرت احمدبن‌موسی(ع) مدت ۳ سال است که در شهر شیراز با محوریت مبارزه با فقر در محلات کمتر برخوردار در ۱۶ محله شیراز راه‌اندازی شده که امسال به ۳۱ نقطه افزایش یافته است.

وی گفت: مبارزه با فقر و محرومیت‌زدایی، کمک به مردم بی‌بضاعت شهرستان شیراز در قالب توزیع بسته‌های معیشتی و تهیه جهیزیه برای افراد کم توان مالی از جمله اقداماتی است که در قرارگاه انجام شده و در همین راستا پروژه‌های عمرانی نیز در دستور کار بوده است.

۱۸گروه جهادی با هدف محرومیت‌زدایی در "ماهنشان" زنجان فعالیت دارنداستاندار قم: محله اسماعیل‌آباد در راستای محرومیت‌زدایی جابه‌جا می‌شود۶ هزار میلیارد ریال برای محرومیت‌زدایی استان چهارمحال و بختیاری در سال ۱۴۰۰ اختصاص یافت

رئیس قرارگاه محرومیت‌زدایی احمدبن‌موسی(ع) بااشاره به رویکرد جدید امسال افزود: امسال اقدامات گسترده‌تری در حال شکل‌گیری است و در راستای تحقق شعار سال درباره پشتیبانی و رفع موانع تولید برنامه‌های اشتغال در دستور کار قرار دارد.

جمالی با بیان اینکه اشتغال پایدار و ایجاد کارگاه‌های اشتغال در دستور کار است، بیان کرد: برای ایجاد اشتغال محدودیتی وجود ندارد و همه زمینه‌هایی که مردم آمادگی داشته باشند، قرارگاه آماده حمایت است.

وی با بیان اینکه هم در زمینه ایجاد کارگاه اشتغال و هم تجهیز قرارگاه فعالیت دارد، عنوان کرد: سال گذشته ۴۵ مورد احداث و تجهیز کارگاه‌های اشتغال را داشتیم که امسال ۷۵ احداث و ۱۵۰ مورد هم تجهیز را در برنامه داریم.

رئیس قرارگاه محرومیت‌زدایی احمدبن‌موسی(ع) با بیان اینکه هدف این است که این کارگاه‌ها به اشتغال پایدار منجر شود، تصریح کرد: پیش‌بینی ما بر این است که با این برنامه ۱۵۰۰ نفر اشتغال پایدار در شیراز ایجاد شود.

انتهای پیام/۴۲۴/ ت

R7533/P/S6,61/CT1منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید