اخبار فوری شیراز

داشته‌های شیراز ناشی از فرهنگ و معرفت است

61922387 شیراز
58بازدید

حیدر اسکندرپور شنبه یکم خرداد در آیین بهره‌برداری از پروژه خیرساز سلامت، امید و زندگی در منطقه دو شهرداری شیراز بیان کرد: برای مردم شیراز و فارس از دعواهای جناحی پرهیز کنیم.

او با بیان اینکه در پایان مردادماه ماموریت خود را به عنوان شهردار شیراز به پایان خواهم رساند و با آمدن شورای جدید کلید شهر شیراز را به شهردار جدید تقدیم خواهم کرد، اظهار کرد: برخی از منتقدان به ما گلایه می‌کنند که چرا وقتی مردم گرسنه هستند پول شهرداری را صرف اجرای پروژه‌هایی نظیر نورپردازی شهر می‌کنید. باید به این گروه از منتقدان اعلام کنم که رسالت ما در مدیریت شهری ساختن پل، تقاطع، پارک و پروژه‌هایی از این دست است و اگر تابه حال گام‌هایی برای زیباسازی شهر برنداشته‌ایم، دچار اشتباه شدیم.

شهردار شیراز بهبود معیشت مردم را در زمره وظایف دولت ارزیابی کرد و افزود: شهرداری شیراز بنای کار خود را بر توسعه متوازن امکانات و تعریف پروژه‌ها با نگاهی عدالت محور گذاشته است. ما در حالی برای سنگفرش ارم هزینه می‌کنیم که بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان در منطقه کوزه گری صرف احداث پروژه‌های فرهنگی و عمرانی می‌شود.

او همچنین در بخس دیگری از سخنان خود توفیق کار نیک را مرحمت بزرگ پروردگار به برخی بندگان برشمرد و گفت: افراد متمول زیادی وجود دارند که علی‌رغم برخورداری از ثروت‌های کلان به انجام کار خیر موفق نمی‌شوند و خیران باید شکرگذار خداوند باشند که به این سعادت دست یافته‌اند.

اسکندرپور با بیان اینکه شهرداری شیراز ۳۵۰۰ متر زمین در مجاورت این مرکز برای احداث کتابخانه، استخر و امکانات مورد نیاز مردم اهدا خواهد کرد، گفت: انسان امروز در جامعه، خانواده و محل تحصیل با سه روش و رویکرد تربیتی مختلف رشد می‌کند، به همین دلیل همه با باید تلاش کنیم تا معرفت واحدی را وجود انسان پایه ریزی کنیم که مقدمات تعالی او را پدید آورد.

انتهای پیام

پاسخ دهید