اخبار فوری شیراز

دغدغه اول مجموعه سلامت واکسیناسیون است

61868404 شیراز
66بازدید

دکتر مهرزاد لطفی دوشنبه سوم خرداد در جلسه روزانه ستاد مدیریت بیماری کووید-۱۹ دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و پاسداشت یاد و خاطره شهدا، با بیان اینکه فارس در اجرای واکسیناسیون، عملکرد موفقی داشته است، این موفقیت را مرهون همدلی و تلاش شبانه روزی همه کارکنان و اعضای مجموعه سلامت استان دانست.

لطفی گفت: مسئولان ارشد، سازمان ها، نهادها و دستگاه های اجرایی فارس در بحران کرونا خوش درخشیدند و در بدترین شرایط مجموعه سلامت را تنها نگذاشته و با همکاری و همدلی در راستای تحقق اهداف نظام سلامت، گام های موثری برداشتند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید کرد: دغدغه و اولویت مهم مسئولان مجموعه سلامت در شرایط کنونی، مقاوم سازی و تسریع در انجام واکسیناسیون عمومی در برابر بیماری کووید۱۹ است.

لطفی با اشاره به اینکه تلاش مجموعه سلامت فارس در مقابله با بیماری کووید۱۹ و ارایه خدمات به مبتلایان و مراجعان نه تنها در کشور، بلکه بین دیگر کشورهای همسایه نیز شاخص بوده است، به بررسی آخرین آمار وضعیت شیوع کرونا در فارس پرداخت.

تزریق واکسن به ۱۷۵۰۰ نفر طی ۲۴ ساعت در فارس

او خاطرنشان کرد: با تلاش تیم واکسیناسیون، طی روز گذشته، بیش از ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر از مردم استان فارس واکسن کووید۱۹ دریافت کرده‌اند.

لطفی اعلام کرد: تسریع روند انجام واکسیناسیون در سطح استان به صورت روزانه در ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه، بررسی شده و موانع و چالش های مرتبط با این مهم نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد.

انتهای پیام

پاسخ دهید