اخبار فوری شیراز

آغاز به‌کار ستادهای مردمی «رئیسی» در استان فارس؛ هیج منعی بابت ورود احزاب مختلف وجود ندارد

1400031111594879922889954 شیراز
43بازدید

آغاز به‌کار ستادهای مردمی «رئیسی» در استان فارس؛ هیج منعی بابت ورود احزاب مختلف وجود ندارد

  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ – ۲۱:۲۸
  • اخبار استانها
  • اخبار فارس

آغاز به‌کار ستادهای مردمی «رئیسی» در استان فارس؛ هیج منعی بابت ورود احزاب مختلف وجود ندارد

گروه استانها – دبیر شورای هماهنگی ستادهای مردمی منطقه جنوب کشور آیت‌الله رئیسی گفت: در سطح کلان‌شهر شیراز بیش از ۳۵ ستاد و همچنین در ۳۵ شهرستان دیگر از استان فارس، ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی آغاز به کار کرده است.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، سید مصطفی قاسمی امشب در حاشیه افتتاح ستاد مرکزی انتخاباتی مردمی استان‌های فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد در شیراز اظهار داشت: در سطح کلان‌شهر شیراز بیش از ۳۵ ستاد و همچنین در ۳۵ شهرستان دیگر از استان فارس، ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی آغاز به کار کرده است.

وی با تأکید بر اینکه در استان‌های بوشهر و کهکیلویه‌وبویراحمد هم اگر فعالیت‌ها بیشتر از فارس نباشد، کمتر نیست، افزود: امید داریم که به فضل خدا مشارکت را در انتخابات بالا ببریم و با رای بالا رئیس جمهور آینده انتخاب شود.

دبیر شورای هماهنگی ستادهای مردمی منطقه جنوب کشور آیت‌الله رئیسی با اشاره به سخنان آیت‌الله رئیسی مبنی بر ورود به انتخابات به عنوان کاندیدای مستقل و نداشتن هیچگونه هزینه تبلیغات، تصریح کرد: هیج منعی بابت ورود به ستادهای رئیسی از اقشار و احزاب مختلف نداریم، چرا که برای پیروزی اقشار ضعیف و اسلام در این ستادها کار انجام می‌شود.

فعالان سیاسی-اجتماعی کردستان برای حمایت از آیت‌الله رئیسی به میدان آمدند/ توطئه‌های انتخاباتی دشمنان با انتخاب اصلح شکست می‌خوردمسئولان شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های گیلان معرفی شدندحال و هوای انتخاباتی در گلستان| آغاز به‌کار ستادهای " رئیسی" و " رضایی"/هنوز خبری از ستادهای انتخاباتی ۵ کاندیدای دیگر نیست

وی با بیان اینکه امروز هم نامه دعوت از آیت‌الله رئیسی به شیراز را داده و منتظر جواب ایشان هستیم، گفت: هرکسی بخواهد به تبلیغات آیت‌الله رئیسی کمک کند، هم به این ستاد، هم ستاد مرکزی در تهران می‌تواند مراجعه کند؛ در کنار فعالیت‌های خانگی که همه می‌توانند داشته باشند چراکه فعالیت در پرشور کردن انتخابات، یک وظیفه شرعی برای همگان است که در این مشارکت به نحو مطلوب شرکت کنند.

قاسمی ادامه داد: همه توانمان را برای مشارکت بیشتر در انتخابات استفاده می‌کنیم و از همه اقشار دعوت می‌کنیم برای حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای تا نتیجه مطلوبی برای نظام جمهوری اسلامی ایران رقم بزنیم.

وی گفت: ستادهای آیت‌الله رئیسی در همه مناطق شهر شیراز پراکنده است و همه اقشار در همه محلات می‌توانند با مراجعه به این ستادها، از اهداف و برنامه‌های ایشان مطلع شده و تصمیم نهایی برای یک انتخاب اصلح را اتخاذ کنند.

انتهای پیام/۴۲۴/ز

R7533/P/S6,61/CT11

رئیسی: دولت ما دولت دلالی نخواهد بود/ نمی‌توانم درد مردم را ببینم و کاری نکنم
رئیسی: دولت ما دولت دلالی نخواهد بود/ نمی‌توانم درد مردم را ببینم و کاری نکنم

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید