اخبار فوری شیراز

بدهی دلیل پخش نشدن دیدار فجرسپاسی-چوکا

61941291 شیراز
32بازدید

مدیرعامل باشگاه فجرشهید سپاسی در این باره به ایسنا گفت: با وجود توافقی که با صدا و سیمای مرکز فارس داشتیم، قرار بود تمام بازی های ما روی آنتن برود. حتی پول لازم برای پخش مسابقات، توسط اداره کل ورزش و جوانان فارس به مدیریت واحد سیار پرداخت شده، اما باز هم شاهد چنین اتفاقاتی هستیم.

عبدالرسول فلاح افزود: در شرایط خاص کرونا که هوادارانمان نمی توانند از نزدیک شاهد مسابقات باشند، باید به شکل ویژه تری مسابقات از تلویزیون پخش شود اما متاسفانه برای برخی افراد، تحقق این امر اهمیت چندانی ندارد.

به گزارش ایسنا، تلاش ما برای برقراری ارتباط و شنیدن نظر مسئول مربوطه در صدا و سیمای مرکز فارس بی نتیجه بود و فرشاد زارعی تهیه کننده برنامه های ورزشی این مرکز، پاسخی به تماس ما نداد.

اما رئیس هیئت فوتبال شیراز در این باره گفت: آنطور که من شنیدم و مدیریت واحد سیار بیان کرد،دلیل عدم حضور این وتحد،مطالباتی است که از سال گذشته باقی مانده. محمدرضا حسینی گفت: آنطورکه ایشان ادعا می کند، باشگاه فجرسپاسی مبلغ ۱۲ میلیون تومان و باشگاه قشقایی نیز ۸ میلیون تومان به واحد سیار بدهکار است.

به گزارش ایسنا، بدین ترتیب و با وجود نداشتن هیچ دوربینی در استادیوم، مسابقه بسیار حساس دو تیم فجر و چوکا نه تنها به صورت زنده پخش نشد، بلکه هیچ تصویر ضبط شده ای هم برای پخش در سایر برنامه های تلویزیونی وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام

پاسخ دهید