اخبار فوری شیراز

تاکتیکهای چوکا را می شناختیم

61903990 شیراز
32بازدید

دیدار تیم های فجرسپاسی و چوکای تالش از هفته بیست و هفته رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران، عصر روز سه شنبه یازدهم خردادماه در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد و نماینده شیراز با گل های دقیقه ۵۵ محمد کاظمی و ۹۴ دانیال کردستانی، میهمان شمالی خود را شکست داد.

فجر در نیمه اول این دیدار نمایش خوبی از خود ارائه نداد و نتوانست برتری خود را بر حریف دیکته کند.

سرمربی این تیم در گفت و گو با ایسنا، این نکته را یک امر عمدی و هدفمند خواند و گفت: ما آگاه بودیم که حریفمان بازی مستقیم انجام می دهد و روی پرتاب های اوت، کرنرها و ضدحملات برنامه ریزی کرده است. اما بچه های ما اجازه هیچ یک از این کارها را به حریف ندادند.

علی اصغر کلانتری افزود: تیم چوکا شیوه یارگیری فشرده را در دستور کار قرار داده بود و ما می دانستیم نمی تواند چنین بازی پرفشاری را تا پایان حفظ کند. بنابراین در نیمه اول به حفظ و کنترل بازی پرداختیم و در نیمه دوم با کمک خدا و تلاش بی وقفه بچه ها، به گل های پیروزی دست پیدا کنیم. امیدواریم این روند را در ادامه رقابت ها تداوم ببخشیم.

وی در خصوص نحوه قضاوت داوران که در طول بازی بدون مشکل به نظر می رسید و با اعتراض خاصی از سوی دو تیم مواجه نشد، نظر متفاوتی دارد و می گوید : داوری مشکلات زیادی داشت. تیم داوری در اعلام خطاهای میانه میدان و کناره های زمین، اشتباهات زیادی داشت و چند بار هم باید به خطاهای خطرناک حریف، کارت نشان می داد که این کار را نکرد.

کلانتری ضمن اشاره به بهتر شدن کیفیت زمین چمن ورزشگاه پارس نسبت به هفته های قبل، در خصوص پخش نشدن دیدار این تیم نیز ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: نمی دانم چه اتفاقی افتاد که بازی مان پخش نشد. خود ما هم در آخرین دقایق قبل از شروع مسابقه متوجه شدیم بازی پخش نمی شود و از این بابت متاسفیم.

به گزارش ایسنا، تیم فجرشهید سپاسی با این پیروزی ۴۳ امتیازی شد و موقتا به رتبه سوم جدول صعود کرد. از دیدارهای هفته بیست و هفتم، چهار مسابقه دیگر باقی مانده و تیم های مدعی مانند مس کرمان، خیبر خرم آباد و استقلال خوزستان، عصر چهارشنبه دوازدهم خردادماه به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

انتهای پیام

پاسخ دهید