اخبار فوری شیراز

رسانه‌ها با امیدآفرینی و‌ بازنشر دستاوردهای انقلاب زمینه حضور حداکثری در انتخابات را فراهم کنند

1400031115320664122892024 شیراز
66بازدید

رسانه‌ها با امیدآفرینی و‌ بازنشر دستاوردهای انقلاب زمینه حضور حداکثری در انتخابات را فراهم کنند

  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ – ۱۵:۵۵
  • اخبار استانها
  • اخبار فارس

رسانه‌ها با امیدآفرینی و‌ بازنشر دستاوردهای انقلاب زمینه حضور حداکثری در انتخابات را فراهم کنند

گروه استانها – رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس گفت: وظیفه خطیر رسانه این است که در برابر حمله‌های دشمن جهت القای عدم حضور و عدم مشارکت یک جبهه و مرز بندی برای تنویه افکار عمومی انجام دهد.

– اخبار استانها –

هادی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز ، در پاسخ به سوالی درباره وظیفه رسانه در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اظهار داشت: امروز در دنیا رسانه یک ابزار در دست حکومت‌ها و قدرت‌ها است که با آن پیام خود را به مردم منتقل می‌کنند و مهم‌ترین وظیفه رسانه در دنیا مدیریت افکار عمومی است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با توجه با یک وقوع انقلاب بزرگ در سال ۱۳۵۷ مانند یک سد بزرگ بر سر منافع توسعه‌طلبانه استکباری و استبدادی غرب و آمریکا قرار گرفت، گفت: علت اینکه جمهوری اسلامی همواره مورد دشمنی آمریکا و صهیونیسم بوده نیز همین مسئله است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس افزود: آنها به علت پیشگامی در عرصه رسانه و اینکه رسانه‌های بزرگ دنیا در دست آنهاست، سعی دارند افکار عمومی دنیا را به سمت منافع خود با نگاه لیبرالیسم و غیر دینی هدایت کنند، متاسفانه در طول جریان شناسی سیاسی رسانه ای هیچ رسانه بزرگ در دنیا نیست که صهیونیسم و نوع نگاه صهیونیستی در بازخورد عملکرد آن رسانه نمایان نباشد.

رضایی بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره رسانه‌های غربی و امریکایی به دنبال این بوده‌اند که افکار عمومی را نسبت به آرمان‌ها، اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی ناامید و منحرف کنند و اینجاست که نقش و اهمیت رسانه خود را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه باید در برابر آن لشکر رسانه‌ای غرب در داخل کشور نیز یک جبهه برای مقابله با این نوع نگاه شکل بگیرد، عنوان کرد: در استان فارس در این مدت اخیر یک جبهه و یک هم‌افزایی بین همه رسانه‌های موجود شکل گرفته است و مانند یک جبهه پاسخگوی حملات رسانه دشمن در مقاطع مختلف بوده‌اند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس ادامه داد: اگر به صورت خاص به انتخابات ریاست‌جمهوری بپردازیم امروز القا و‌حمله دشمن از طرق رسانه برای کم رنگ کردن انتخابات پیش رو این است که مردم را با توجه به فشار و تحریم‌های اقتصادی در برابر نظام قرار دهند و این فشار و تحریم را به ناکارآمدی نظام تعمیم دهند.

وی با بیان اینکه هرچند نابسامانی‌های اقتصادی و فشارهای دشمن وجود دارد، گفت: دشمن اراده کرده که از این شرایط نابه سامان در بزنگاه انتخابات و به تعبیر بزرگان در لیله‌القدر انتخابات استفاده کرده و مشارکت مردمی را پایین آورد.

رضایی با بیان اینکه میزان مشارکت همیشه یکی از مولفه‌های قدرت و چشم جهانیان به مشارکت مردم در انتخابات است، افزود: وظیفه خطیر رسانه در این قسمت مشخص می‌شود که باید در برابر حمله‌های دشمن جهت القای عدم حضور و عدم مشارکت یک جبهه و مرز بندی برای تنویه افکار عمومی انجام دهد، رسانه باید با امیدآفرینی و‌ بازنشر دستاوردهای انقلاب در این ۴۲ سال اخیر در کنار مردم قرار گیرد و به مردم یادآوری کند که مثل همیشه خود مردم می‌توانند این بحران اقتصادی را سپری کنند.

حضور حداکثری در انتخابات به‌معنی پایبندی مردم به آرمان‌های انقلاب استانتخابات ۱۴۰۰|دبیر ‌شورای وحدت استان ایلام: مردم "رئیسی"‌ کارآمدتر برای قوه مجریه می‌دانند / بر حضور حداکثری همگان در انتخابات تاکید داریمنماینده ولی‌فقیه در استان کردستان: ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات/ گشایش اقتصادی و رفاه برای مردم ایجاد شود

رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس با بیان اینکه رسانه‌های داخلی باید یک سپر دفاعی برای هجمه‌های رسانه‌ای غربی‌ها درست کنند و اجازه ندهند که رسانه‌های غربی ذهنیت و افکار مردمی را جهت دهند، بیان کرد: حضور رسانه‌های داخلی در تشکیل این سپر دفاعی برای اینکه مردم مثل همیشه با حضور پای صندوق‌های رأی دشمن را مایوس کنند.

وی با بیان اینکه در استان فارس نیز این نیاز از ماه‌ها قبل درمیان رسانه‌ها دیده شده و همه رسانه‌ها این را درک کرده‌اند که نخستین رسالتشان امیدآفرینی و دلگرم کردن مردم برای آینده بهتر است، گفت: امروز این افکار عمومی هستند که حرف ما را قضاوت یا تأیید خواهند کرد که این اتفاق در استان فارس در حال رخ دادن است.

رئیس بسیج رسانه افزود: از همه رسانه‌ها چه مکتوب چه برخط و‌ کانال‌های فعال تقاضا می شود در این چند روز باقی مانده تا انتخابات همانطور که دشمن ۲۴ساعته اتاق‌های فکر خود را احیا کرده، رسانه‌ها را رصد کنند و پاسخگوی شبهات و حملات دشمن در فضای رسانه و‌ فضای مجازی باشند چرا که امروز جنگ در میدان‌های زمینی نیست بلکه جنگ در عرصه رسانه و‌ فضای مجازی است.

رضایی با بیان اینکه امروز نباید به دشمن اجازه داد تا ستون‌های شکل گرفته بر پهنای جمهوری اسلامی و با محتوای اعتقاد اصیل اسلامی را یکی پس از دیگری در اذهان مردم فرو بریزد، افزود:باید همه دست به دست هم دهند تا این مکتب اصیل بماند و‌ بدون هیچ آسیبی به نسل‌های آینده منتقل شود.

انتهای پیام/۴۲۴

R7533/P4001/S6,61/CT1

فرمانده سپاه استان گلستان: "حضور حداکثری" و "انتخاب درست" تحریم‌ها را از بین می‌برد
فرمانده سپاه استان گلستان: "حضور حداکثری" و "انتخاب درست" تحریم‌ها را از بین می‌برد

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید