اخبار فوری شیراز

امام جمعه شیراز: نتیجه انتخاب‌ها به خودمان باز می‌گردد

1399071714354953821393504 شیراز
57بازدید

امام جمعه شیراز: نتیجه انتخاب‌ها به خودمان باز می‌گردد

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ – ۱۳:۲۸
  • اخبار استانها
  • اخبار فارس

امام جمعه شیراز: نتیجه انتخاب‌ها به خودمان باز می‌گردد

گروه استان‌ها- نماینده ولی‌فقیه در استان فارس با تاکید بر اینکه تاثیر رای مردم در انتخاب رئیس قوه مجریه انکار نشدنی است گفت: این موضوع که نتیجه انتخاب‌ها به خودمان باز می‌گردد، یک اصل است که باید به باور عمومی تبدیل شود.

– اخبار استانها –

آیت‌الله لطف‌الله دژکام در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو و مشارکت مردم در این انتخابات اظهار داشت: در طول بیش از ۴۰ سالی که از انقلاب اسلامی می‌گذرد تقریبا هر سال یک انتخابات برگزار شده و مردم در همه این انتخابات‌ها براساس وظیفه دینی، انقلابی، سیاسی و وطن‌دوستانه شرکت کردند.

وی با بیان اینکه هر کس در قبال انتخاب خود مسئول است و باید در روز قیامت نسبت به این رای و انتخاب پاسخگو باشد، گفت: این موضوع تفاوت دیدگاه اسلام با دیگر دیدگاه‌های سیاسی از جمله دیدگاه‌های لیبرالی است.

امام جمعه شیراز با اشاره به نقش انکار نشدنی مردم در انتخابات افزود: این موضوع که نتیجه انتخاب‌ها به خودمان بازمی‌گردد، یک اصل است به این معنا که اگر خوب انتخاب کنیم به خودمان برمی‌گردد و اگر بد انتخاب کنیم نیز به خودمان بر می‌گردد و این باید به یک باور عمومی تبدیل شود.

فرمانده سپاه استان چهارمحال و بختیاری: تحول در گرو حضور حداکثری در میدان انتخابات استنائب‌رئیس اول مجلس: ناکارآمدی دولت در حوزه اقتصادی قابل قبول نبود/ رانت و فساد با حضور افراد غیرمتخصص اوج گرفتحضور حداکثری در انتخابات؛ خنثی‌کننده توطئه دشمن/انتخاب فرد اصلح کشور را بیمه می‌کند

دژکام با بیان اینکه باید احساس مسئولیت اجتماعی در جامعه ما تقویت شود، بیان کرد: اگر این احساس در جامعه تقویت شود و مردم به تاثیر انتخاب‌های خود واقف شوند گام نخست انتخابات که حضور پرشور و حداکثری است، انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه تاثیر رای مردم در انتخاب رئیس قوه مجریه انکار نشدنی است، عنوان کرد: نشان این تاثیر را می‌توان از عملکرد دشمن فهمید؛ در طول این ۴۰ سال دشمن و در راس آنها آمریکا تلاش کرده که مردم را نسبت به انقلاب دلسرد کند.

امام جمعه شیراز تصریح کرد: اکنون نیز دشمن تبلیغات وسیعی شروع کردند بر این مبنا که رای مردم تاثیر ندارد و هدفشان دلسرد کردن مردم است اما مردم همیشه نشان دادند که نسبت به انقلاب پایدار بودند و پای این انقلاب ماندند.

دژکام با اشاره به فرمایش رهبری مبنی بر حضور پرشور و انتخاب خوب گفت: مردم باید با راهنمایی کسانی که دلسوز هستند، فرهیختگان و علما رئیس جمهور فعال، حزب اللهی و وسط میدان را برای انقلاب انتخاب کنند.

انتهای پیام/۴۲۴/ح

R7533/P/S6,61/CT1

رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در کیش: کشور به دولتی مقتدر و انقلابی نیاز دارد / مردم از برنامه‌های تحولی رئیسی حمایت می‌کنند
رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در کیش: کشور به دولتی مقتدر و انقلابی نیاز دارد/ مردم از برنامه‌های تحولی رئیسی حمایت می‌کنند

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید