اخبار فوری شیراز

رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی ‌رئیسی در استان فارس: رئیسی توانایی "مدیریت و کنترل" اوضاع آشفته کنونی را دارد/ مردم "رئیسی" را اصلح می‌دانند

1400030908083073522875824 شیراز
65بازدید

رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی ‌رئیسی در استان فارس: رئیسی توانایی "مدیریت و کنترل" اوضاع آشفته کنونی را دارد/ مردم "رئیسی" را اصلح می‌دانند

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ – ۱۴:۲۱
  • اخبار استانها
  • اخبار فارس

رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی ‌رئیسی در استان فارس: رئیسی توانایی "مدیریت و کنترل" اوضاع آشفته کنونی را دارد/ مردم "رئیسی" را اصلح می‌دانند

گروه استان‌ها – رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در استان فارس با اشاره به وضعیت افسارگسیخته اقتصادی امروز گفت: ما معتقدیم که تنها فردی که می‌تواند شرایط کنونی را مدیریت و کنترل کند، آیت‌الله رئیسی است.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز‌، نشست خبری ستاد مرکزی و مردمی آیت‌الله رئیسی، دولت مردمی ایران قوی ۱۴۰۰ در استان فارس ظهر امروز با حضور حجت‌الاسلام سیدمحی‌الدین طاهری، رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در استان فارس و مجید فروردین، مسئول ستاد مرکزی استان در شیراز برگزار شد.

در این نشست حجت‌الاسلام طاهری اظهار داشت: در انتخابات پیش رو، ملت ایران در معرض دو انتخاب بزرگ شورای شهر و ریاست جمهوری قرار گرفته‌اند که یقینا اگر همه مجموعه‌های مختلف دست در دست هم به دنبال این معنا باشیم که حضور حداکثری را با سلائق مختلف برای آینده کشور تبلیغ کنیم، هم آینده کشور تضمین می‌شود و هم چشم امید دشمن به عدم حضور مردم کور خواهد شد.

وی با بیان اینکه یکی از کاندیداهایی که از سوی شورای نگهبان احراز صلاحیت شده، آیت‌الله رئیسی هستند، تصریح کرد: ایشان در این دوره با شعار «ایران قوی» فعالیت‌های خود را با «هر خانه یک ستاد» آغاز کردند.

رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در استان فارس با بیان اینکه در هر استان یک نفر به عنوان مسئول هماهنگی این ستادها انتخاب شده که در فارس این مسئولیت به عهده مجید فروردین سپرده شده است، ادامه داد: با توجه به اهمیت و وسعت و جایگاه اثرگذاری فارس در سراسر کشور، یک شورای راهبردی در استان فارس تشکیل شده که مسئولیت این شورا به عهده من گذاشته شده است.

وی تاکید کرد: ما اول به دنبال حضور حداکثری خواهیم بود و در مرحله دوم از نظر ما آیت‌الله رئیسی به عنوان کاندیدای اصلح هستند که بدون تخریب هیچکدام از نامزدهای دیگر، توانمندی‌ها و شایستگی‌های ایشان را در معرض دید همگان قرار خواهیم داد.

طاهری با اشاره به وضعیت افسارگسیخته اقتصادی امروز که همه اقشار را تحت فشار قرار داده، گفت: ما معتقدیم که تنها فردی که می‌تواند شرایط کنونی را مدیریت و کنترل کند، آیت‌الله رئیسی است.

رئیس شورای وحدت ایلام: "رئیسی" را دردمند مردم می‌دانیم / مردم ایران در ۲۸ خرداد پیروز میدان می‌شوند + فیلمرئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در قشم: دولتی انقلابی و معتقد به آرمان‌های امام و شهدا "حلال" مشکلات استرئیس شورای راهبردی ستاد مردمی ‌رئیسی: رئیس‌جمهور باید با دید راهبردی ‌معیشت مردم را تسهیل کند / "رئیسی" مدیریت جهادی را احیا می‌کند

وی تاکید کرد: آیت‌الله رئیسی در هر کجا و در هر مسئولیتی بوده به تکلیف شرعی خود که تبعیت از اسلام، نظام اسلامی و مقام معظم رهبری بوده عمل کرده است.

در ادامه این جلسه، مجید فروردین مسئول ستاد مرکزی رئیسی در استان فارس اظهار داشت: در ارتباط با مسائل کشور، نظر ایشان است که ما پیشرفت‌های زیادی داشتیم، اگرچه درخور ملت ما نبوده است؛ به خصوص که وضعیت اقتصادی امروز رو به وخامت گذاشته است.

فروردین گفت: آیت‌الله رئیسی مقابله اصلی خود را با فقر و فساد می‌داند و کمپین انتخاباتی ایشان هم دولت مردمی و کارآمد و مبارزه با فساد است.

فروردین ادامه داد: روحیه ضدفساد و کارآمد بودن، اولویت نخست در انتخاب همکاران آیت‌الله رئیسی است و ایشان معتقدند که به اندازه کافی زیر ساخت برای تحول کشور وجود دارد. پس همه نیروهایی که دل در گرو ایران سربلند دارند باید پای کار بیایند.

به گفته فروردین، کمپین انتخاباتی رئیسی تاکید دارد از روش‌های غیر صحیح برای رسیدن به هدف استفاده نشود، اگرچه این کمپین ساختاری منعطف و باز دارد.

مسئول ستاد مرکزی رئیسی در استان فارس در رابطه با ساختار ستاد مرکزی تصریح کرد: غیر از مسئولین هماهنگی ستادهای مردمی، دو تشکل جبهه انقلاب، یکی شورای ائتلاف و دیگری شورای وحدت نیروهای انقلاب حضور پررنگ دارند و این تشکل‌ها، افرادی را برای ستادهای آیت‌الله رئیسی مشخص کرده‌اند که در فارس آقایان روزیطلب سلمانپور انتخاب شده‌اند.

فروردین تاکید کرد: ستادهای دیگر که بر اساس شعار و راهبردهایی که آیت‌الله رئیسی از روز اول با عنوان هر خانه یک ستاد شکل گرفته‌اند، اگر به صورت منفرد باشند، استقبال می‌کنیم؛ اما در صورت تشکیلاتی بودن، باید اول اصل بی‌طرفی را داشته باشند و ما به شدت مخالف این هستیم که کاندیدای شورای شهر به عنوان ارکان اصلی این ستاد حضور پیدا کنند.

وی با تاکید بر اینکه در استان فارس فقط یک شماره حساب برای ستاد آیت‌الله رئیسی از طرف ما اعلام می‌شود، شماره حساب بانک سامان شعبه پاسداران ۹۱۰۵۲۰۲۶۷۳۸۳۱ را شماره حساب رسمی این ستاد اعلام کرد و گفت: ما کسی را نهی و منع نمی‌کنیم که ستادی را تشکیل دهند و اولویت ما به افرادی است که با طیب خاطر و بدون چشم داشت وارد صحنه تبلیغات می‌شوند.

مسئول ستاد مرکزی رئیسی در استان فارس در مورد هدف شورای راهبردی هم اظهارداشت: با هدف تجمیع ظرفیت تمام نیروهای انقلابی برای هم افزایی با ارکان ستاد، این شورا تشکیل شد تا همه دوستانی که دل در گرو پیروزی آیت‌الله رئیسی دارند با هم هماهنگ و متحد باشند.

فروردین با تصریح بر اینکه در کشوری همچون ایران، تحول جز با انتخابات فراهم نخواهد شد، افزود هرچه تمرکز بر فردی باشد که به توانایی‌هایش واقف باشیم، امید تحول بیشتر خواهد بود.

وی ادامه داد: شورای راهبردی متشکل از چند نفر از علمای شاخص از جمله آیت‌الله حدائق، مسئول حوزه‌های علمیه استان فارس، مسئولین شورای وحدت و ائتلاف، آیت‌الله رضوی اردکانی، یک نفر از اعضای جامعه اساتید، دبیر جامعه اسلامی مهندسین، رئیس شورای نمایندگان استان فارس و در مجموع حدود ۱۳ نفر هستند.

فروردین در ادامه با بیان اینکه بنده به عنوان مسئول هماهنگی ستادهای آیت‌الله رئیسی در استان فقط چند حکم برای شهرستان‌ها داده‌ام و مابقی احکام برای ستادهای دیگر در ارتباط با ما نیست، تاکید کرد: ما در مورد فعل و انفعالات مالی در ستادها به شدت حساس هستیم و هر پولی را دریافت نمی‌کنیم.

به گفته وی سیاست ستاد مرکزی از تهران مخالف این است که از ظرفیت ستادهای مردمی برای بعضی از کاندیداهای شورای شهر استفاده شود، اگرچه کاندیداها می‌توانند برای آیت‌الله رئیسی تبلیغ کنند.

انتهای پیام/۴۲۴/ش

R7533/P/S6,61/CT11

افتتاح ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در استان زنجان به روایت تصویر
افتتاح ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در استان زنجان به روایت تصویر

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید