اخبار فوری شیراز

مردم مراقب جریان‌سازی‌های دروغ در آستانه انتخابات باشند

1400030909260060522876114 1 شیراز
51بازدید

مردم مراقب جریان‌سازی‌های دروغ در آستانه انتخابات باشند

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ – ۱۱:۳۶
  • اخبار استانها
  • اخبار فارس

مردم مراقب جریان‌سازی‌های دروغ در آستانه انتخابات باشند

گروه استان‌ها- رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با تاکید بر حضور آگاهانه در انتخابات پیش رو گفت: مردم مراقب جریان‌سازی‌های دروغ و خلاف واقع در آستانه انتخابات باشند.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، ابراهیم عزیزی امروز در جمع فعالان سیاسی شهر زرقان با اشاره به نقش انتخابات در ۴۳ سال از عمر انقلاب اسلامی اظهار داشت: با وجود توفیقات بزرگ در بخش‌های مختلف اما در حوزه‌هایی چون اقتصاد، صنعت و رفاه عمومی دچار ضعف‌هایی هستیم که این ضعف‌ها به دلیل پدیده‌های مختلفی است که یکی از آنها اهمیت ندادن به انتخابات و حضور ناآگاهانه در این عرصه است.

وی با بیان اینکه ضعف‌های مدیریتی که امروز شاهد هستیم ناشی از انتخاب اشتباه است، افزود: برخی مدیران تنها به گزارش دادن اکتفا می‌کنند در حالی که باید صادقانه از کارهایی که نتوانستند انجام دهند، با مردم سخن گویند چراکه آنها تافته جدا بافته از ملت نیستند.

عزیزی با بیان اینکه امروز در حوزه‌هایی که با سفره مردم سر و کار دارد، خوب عمل نشده است، بیان کرد: این امر منجر به نارضایتی میان مردم شده و از ضعف مدیریت ناشی می‌شود. گرفتاری‌های امروز دو علت اساسی دارد که نخستین آن قوانین ناکارآمد است.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این قوانین در ساختارهای مختلف تصویب و موجب دردسر برای مردم شده است، عنوان کرد: در کنار این مسئله بی‌تجربگی کسانی که قوانین را تصویب کردند به اضافه لابی‌گری‌های موجود و تراکم قانون یک مشکل بزرگ است.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با اشاره به ضعفی که از این قوانین ناکارآمد ناشی می‌شود، گفت: این قوانین بستر را برای مدیرانی که نمی‌خواهند کار کنند، فراهم می‌کند و این دسته از مدیران با استناد به این قوانین از کار سر باز می‌زنند.

وی با بیان اینکه علت دیگر گرفتاری‌های مردم مدیران سیاسی و رانتی هستند، افزود: این افراد کمتر به فکر خدمت‌رسانی هستند و تنها مسائل قومی، حزبی و سیاسی خود را دنبال می‌کنند.

انتخابات ۱۴۰۰| عضو هیئت رئیسه مجلس: جریان دولت و اصلاح‌طلب نعل وارونه می‌زند / مسببین وضعیت امروز ‌مدعی تغییر شده‌اندششمین انتخابات شوراها در استان‌ها| پارلمان شهری و چالش‌های پیش‌رو در قرن جدید / مردم مشهد از شوراها چه انتظاری دارند؟ + فیلمانتخابات ۱۴۰۰|معیارهای انتخاب اصلح از نگاه آیت‌الله طباطبایی‌نژاد / مردم یقین بدانند ‌این انتخابات یک امتحان الهی است

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی به عنوان نمونه با اشاره به ضعف دولت در مدیریت ارز ۴۲۰۰ تومانی اظهار داشت: اگر امروز در صنایع نظامی مشکلی نداریم، به دلیل رویکرد جهادی و انقلابی و برخاسته از نگاه بلند مدیران این عرصه است اما متاسفانه برخی مدیران برخاسته از آن صلابتی که مردم می‌خواهند نیستند و عامل ایجاد مشکلات می‌شوند.

عزیزی وجود مدیران ضعیف را از انتخاب اشتباه دانست و افزود: مدیران ناکارآمد و قوانین ناکارآمد از رای من و شما می‌آیند چرا که دولت از رای من و شما است. دولتی که در ۴ سال نخست هیچ ثمری نداده است، در انتخابات دور دوم رای بیشتری می‌آورد که این مسئله جای تعجب و سوال دارد دلیلش این است که ما به انتخابات یک نگاه تفننی داریم و آن را جدی نمی‌گیریم.

وی با هشدار نسبت به جریان‌سازی‌های دروغ در آستانه انتخابات نیز گفت: مردم نباید دچار شایعه‌پراکنی‌ها در انتخابات شوند چرا که برخی جریان‌سازی‌ها با انتشار مطالب دروغ، کلاه بر سر مردم گذاشته و آرا را به نفع خود تمام می‌کنند.

نماینده مردم شیراز و زرقان با تاکید بر اینکه در انتخابات باید آگاهانه عمل کرد، افزود: بصیرت نیاز امروز ما است، اگر می‌خواهیم آینده از آن ما باشد. اگر به واسطه یک انتخاب خوب، یک دولت انقلابی و کارآمد در کنار مجلس باشد، اتفاقات مبارکی خواهد افتاد؛ چرا که دولتی که همراه نیست و قصد خدمت ندارد خود مانع بسیاری از کارها است.

عزیزی خاطرنشان کرد: با احترام به همه جریانات سیاسی، از مردم انتظار می‌رود انتخابات را جدی گرفته و خویشاوندسالاری و قوم سالاری را کنار گذاشته و با حضور حداکثری روز ۲۸ خرداد را روز ناامیدی دشمنان ملت ایران کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با تاکید بر نقش نخبگان در برگزاری انتخاباتی سالم و اخلاقی گفت: شهر زرقان با وجود مردمی مومن و ولایتمدار همواره در تحولات کشور پیش رو بوده و در انتخابات آتی نیز انتظار می‌رود همچون گذشته حضوری چشمگیر و اثر گذار داشته باشد.

انتهای پیام/۴۲۴/ح

R7533/P1357/S6,61/CT11

معیارهای انتخاب اصلح از نگاه آیت‌الله طباطبایی‌نژاد / مردم یقین بدانند ‌این انتخابات یک امتحان الهی است
معیارهای انتخاب اصلح از نگاه آیت‌الله طباطبایی‌نژاد / مردم یقین بدانند ‌این انتخابات یک امتحان الهی است

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید