اخبار فوری شیراز

مسئولین باید زمینه عمل به وصیت نامه امام(ره) را فراهم کنند

2469830 شیراز
25بازدید

حجت الاسلام عزیزاله هاشمی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: امام خمینی (ره) با ایستادگی در برابر زیاده خواهی‌های مستکبران نظام مردم سالاری دینی را در کشور حاکم و پس از خود نیز رهبر معظم انقلاب با سکانداری نظام در برابر توطئه‌های منطقه‌ای، بین المللی و تحریم‌ها روشنگری نمودند.

وی با بیان اینکه مردم باید به وصیت نامه امام راحل عمل کنند و در مسیر زندگی خود از آن بهره مند شوند یادآور شد: مسئولان موظف هستند زمینه‌های عمل به این وصیت نامه را در جامعه فراهم کنند.

خطیب نماز جمعه فیروز آباد انقلاب اسلامی را نهضتی بی‌بدیل دانست و افزود: انقلاب اسلامی بیشترین تأثیرگذاری را در جهان داشته و همچنان در مسیر تداوم و پیشرفت است.

حجت الاسلام هاشمی زاده تصریح کرد: نفوذ تفکر مکتب تشیع و آرمان‌های انقلاب اسلامی و اندیشه‌های تابناک امام راحل در جهان معاصر به صورت کامل آشکار است و امروز نظر و توجه تشنگان معرفت و آزادی خواهان از انقلاب اسلامی الگوبرداری می‌کنند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه فیروز آباد با تاکید بر اینکه امام حامی تمام مسلمانان جهان بود و از ظالمان در هرجای دنیا حمایت می‌کرد، اظهار داشت: باید نفرتی که امام نسبت به ظلم و استکبار ایجاد کرد حفظ شود.

او ادامه داد: لازم است که مردم و مسئولان نظام زندگی ساده امام را الگوی خود قرار داده و از اشرافی گری و تجمل گرایی پرهیز و این نکته را در تمام ادارات و نهادها نیز حاکم کنیم.

امام جمعه فیروزآباد اضافه کرد: امام راحل با دستان خالی و در سایه توکل به خدا و اعتماد به مردم انقلاب را بر اساس آمیزه‌های اسلامی بنا کرد.

حجت الاسلام هاشمی زاده بیان داشت: امروز همه ما به عظمت امام (ره) واقفیم چرا که پیام آور عزت مسلمین و ایران بود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزآباد با تسلیت ۱۴ خرداد سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲، تاکید کرد: پس از ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی و با تدبیر اعضای مجلس خبرگان رهبری هدایت کشتی انقلاب به حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به عنوان شایسته‌ترین فرد سپرده شده است.

کد خبر ۵۲۲۵۸۰۹مقاله اصلی

پاسخ دهید