اخبار فوری شیراز

کشف ۳۹۰ کیلو حشیش در فارس

61735141 شیراز
74بازدید

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: شب گذشته ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این استان، موفق به کشف یک محموله ۱۸۸ کیلوگرمی حشیش و دستگیری قاچاقچیان و مرتبطین این محموله شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از پلیس فارس، سردار رهام‌بخش حبیبی گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس با انجام اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند تعدادی قاچاقچی قصد انتقال مقادیری موادمخدر به شیراز را دارند.

حبیبی گفت: ماموران مبارزه با موادمخدر پلیس فارس ضمن هماهنگی با مقام قضایی، در محور سروستان به شیراز تور ایست و بازرسی ایجاد و سه دستگاه خودروی سواری متعلق به قاچاقچیان را شناسایی کردند.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان بدون توجه به دستور ایست پلیس، اقدام به فرار کردند، گفت: ماموران که آمادگی لازم را داشتند پس از مسافتی تعقیب و گریز، سواری پژو ۴۰۵ را متوقف و از آن ۱۸۸ کیلوگرم حشیش کشف کردند.

حبیبی یادآور شد، ۲ خودروی پژو ۴۰۵ و پراید نیز که عهده دار اسکورت محموله موادمخدر بودند، توقیف و سه سرنشین آنها بازداشت شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس خاطرنشان کرد که در این رابطه ۴ متهم بازداشت و تحویل مقام قضایی شدند.

کشف ۱۸۴ کیلوگرم حشیش در کوار

جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان کوار حین کنترل وسایل نقلیه در ورودی این شهرستان، به یک دستگاه سواری پژو ظنن شده و دستور ایست صادر کردند.

سردار یوسف ملک‌زاده با اشاره به اینکه راننده خودروی یاد شده، تلاش کرد که از دست ماموران پلیس فرار کند، گفت: ماموران پس از مسافتی تعقیب و گریز، خودرو را متوقف و راننده را دستگیر و مقدار ۱۸۴ کیلو و ۳۰۰ گرم حشیش از این خودرو کشف کنند.

کشف حشیش در "ممسنی"

فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی نیز اعلام کرد که ماموران کلانتری ۱۱ نورآباد، حین گشت زنی به یک خودروی پژوی ۴۰۵ که در حاشیه خیابان متوقف شده بود، مشکوک شدند.

سرهنگ محمد نیکبخت ادامه داد: ماموران بعد از هماهنگی با مقام قضایی، از خودرو بازرسی و مقدار ۱۹ کیلوگرم حشیش کشف کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد که تلاش و تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری قاچاقچی محموله موادمخدر کشف شده، ادامه دارد.

انتهای پیام

پاسخ دهید