اخبار فوری شیراز

ظرفیت نخبگان فرهنگی و هنری استان فارس در جلب مشارکت عمومی در انتخابات استفاده شود

1400030909260060522876114 شیراز
44بازدید

ظرفیت نخبگان فرهنگی و هنری استان فارس در جلب مشارکت عمومی در انتخابات استفاده شود

  • ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ – ۰۹:۳۱
  • اخبار استانها
  • اخبار فارس

ظرفیت نخبگان فرهنگی و هنری استان فارس در جلب مشارکت عمومی در انتخابات استفاده شود

گروه استان‌ها- مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه فجر استان فارس بهره‌گیری از ابزار هنر و رسانه را لازمه زمینه‌سازی برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد دانست.

– اخبار استانها –

مجید میکائیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به اهمیت و ضرورت مشارکت حداکثری مردم در این دوره از انتخابات اظهار داشت: به تعبیر رهبر معظم و فرزانه انقلاب گر چه انتخابات در یک روز برگزار می‌شود اما آثارش تا سال‌ها بر زندگی مردم باقی خواهد ماند، ضمن آن که به جهت ارتقای عزت و اقتدار ملی، حضور گسترده و حداکثری مردم در انتخابات یک ضرورت است.

وی همچنین با اشاره به اهمیت توجه به اقناع مخاطب در زمانه کنونی با بهره‌گیری از ابزار هنر و رسانه، افزود: هم هنرمندان و هم اهالی رسانه که متعهدانه در خدمت اهداف کشور و انقلاب و نظام هستند، در راستای ترغیب مردم و نسل جوان برای حضور در پای صندوق‌های رأی، رسالت و وظیفه مهمی برعهده دارند.

حضور پرشور در انتخابات خاری در چشم دشمن/مردم با حضور پرشور از انقلاب ‌صیانت کنندانتخابات ۱۴۰۰ یک انتخابات منحصربه‌فرد استحکیم: نظارت بین‌المللی بر انتخابات باید بدون دخالت و نقض حاکمیت عراق باشد

میکائیلی گفت: باید از ظرفیت نخبگان فرهنگی و هنری کشور در مسیر شکل‌گیری زمینه حضور گسترده و حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد استفاده کنیم.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان فارس همچنین با بیان این که اخلاق و تقوا باید در فعالیت‌های انتخاباتی به خوبی رعایت شود، خاطرنشان کرد: بارها در سال‌های اخیر بر این موضوع تأکید شده که ما نیازمند تقویت سواد رسانه‌ای در جامعه هستیم و در مقطع حساس کنونی به طور خاص نیازمند تقویت سواد انتخاباتی هستیم و این که مردم و نسل جوان به شکلی آگاهانه و متعهدانه در انتخابات شرکت کنند.

وی افزود: هنرمندان، فرهیختگان و اهالی رسانه باید این نکته را به مردم و جوانان و متذکر شوند که حضور در انتخابات، علاوه بر تکلیف دینی و ملی، از سوی دیگر یک تکلیف اجتماعی به شمار می‌رود و هر کسی که علاقه به این مملکت دارد، باید در صحنه انتخابات حاضر باشد.

انتهای پیام/۴۲۴/ح

R7533/P/S6,61/CT1

دعوت امام جمعه همدان از همه مردم برای حضور پرشور در انتخابات
دعوت امام جمعه همدان از همه مردم برای حضور پرشور در انتخابات

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید