اخبار فوری شیراز

نماز جمعه فردا در تمام نقاط فارس اقامه می‌شود

61942880 شیراز
53بازدید

حجت‌الاسلام حسین ملک مکان پنج‌شنبه ۱۳ خرداد به خبرنگاران گفت: طبق اعلام ستاد استانی مقابله با شیوع کرونا و بر اساس رنگ‌بندی تعیین شده در نرم افزار ماسک ۱۶ شهرستان استان فارس در وضعیت زرد و شهرستان استان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

او شهرستان‌های زرد را زرین دشت، گراش، فراشبند، خنج، بختگان، فیروزآباد، خرامه، سروستان، بیضاء، سپیدان، ارسنجان، بوانات، پاسارگاد، خرم بید، رستم، و مهر اعلام کرد و افزود: سایر شهرستان‌ها در وضعیت نارنجی قرار دارند.

ملک مکان ادامه داد: طبق دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با شیوع کرونا، جمعه این هفته ۱۴ خرداد ماه، نماز جمعه در تمامی شهرهای زرد اقامه و برگزار می‌شود.

او عنوان کرد: شهرهایی که در وضعیت نارنجی قرار دارند، نمازجمعه در فضای باز یا سالن‌های بزرگ و دارای سقف مرتفع و با جمعیت محدود و زمان محدود برگزار خواهد شد. همچنین نمازجمعه این هفته شهر شیراز در مسجد شهداء (مصلای سابق) ابتدا خیابان ۹ دی برگزار خواهد شد.

ملک مکان با بیان اینکه نمازگزاران حتما ماسک و مهر شخصی به همراه بیاورند، گفت: افرادی که کوچکترین علائمی از سرماخوردگی یا کرونا دارند، برای حفظ سلامتی خود و دیگران از آمدن به محل برگزاری نماز جمعه خودداری کنند.

انتهای پیام

پاسخ دهید