اخبار فوری شیراز

پتروشیمی شیراز در تولید رکورد زد

61810627 شیراز
36بازدید

جوانمردی از ثبت رکوردهای متعدد در حوزه تولید محصولات این شرکت در دو ماه اول سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: تولید دو ماه نخست امسال نسبت به مدت زمان مشابه پارسال با ۱۰۴.۶۸ درصد رشد، افزایش قابل توجهی داشته است.

او افزود: شرکت پتروشیمی شیراز با تکیه بر منابع انسانی ارزشمند خود، همواره با تلاش بی وقفه و دلسوزانه هدف تولید محصولات باکیفیت را دنبال نموده و طی سال‌های متمادی بالاتر از ظرفیت اسمی محصولات خود را ارائه داده است.

رئیس روابط عمومی پتروشیمی شیراز ادامه داد: همچنین بی شک سرمایه‌های انسانی هر شرکت موفق، ارزشمندترین دارایی آن محسوب می‌شود و توجه به این سرمایه قطعا ضامن بقاء و افزایش بهره وری خواهد بود.

جوانمردی ادامه داد: شرکت پتروشیمی شیراز به پشتوانه دانش فنی پرسنل و با برگزاری جلسات مداوم هماهنگی تولید و برنامه ریزی‌های دقیق و منسجم در راستای رفع تنگناهای تولید طی دو ماه نخست امسال در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل توانست افزایش تولید قابل توجهی را محقق سازد. این در حالی است که زمان تعمیرات اساسی واحدهای مجتمع وارد سال پنجم شده و از طرفی تعویض کاتالیست‌های واحد نیز بواسطه راهبری مناسب و تعمیر و نگهداری به موقع فراتر از زمان پیش بینی شده انجام خواهد شد که این موضوع علاوه بر صرفه جویی، استمرار تولید را نیز در پی داشته است.

او خاطرنشان کرد: پتروشیمی شیراز به عنوان قدیمی‌ترین پتروشیمی کشور از سال ١٣٣٨ تأسیس و هم اکنون با بیش از شصت سال تجربه در تولید محصولات پتروشیمیایی و درک نیازهای آتی مشتریان ضمن تأکید بر توسعه و کیفیت محصولات نسبت به تأمین محصول و برآورده کردن انتظارات و نیاز ذینفعان بخصوص مشتریان اقدام کرده است.

انتهای پیام

پاسخ دهید