اخبار فوری شیراز

آغاز واکسیناسیون اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد شیراز

61995419 شیراز
82بازدید

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی فارس سه‌شنبه ۱۲ مرداد در این خصوص به خبرنگاران گفت: در راستای ارتقای سلامت عمومی جامعه و همچنین استفاده از ظرفیت و پتانسیل‌های دانشگاه در امر خدمت رسانی به مردم و در کنار مسئولان بودن، مرکز بزرگ واکسیناسیون شهر جدید صدرا در سالن ورزشی دانشکده هنر و معماری با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، دانشگاه علوم پزشکی فارس و مرکز بهداشت والفجر شیراز برای واکسیناسیون آحاد مردم و دانشگاهیان استان فعالیت خود را از یک هفته پیش آغاز کرده است.

زینب السادات هجرتی افزود: در این پایگاه با ایجاد هفت خط واکسیناسیون از ساعت ۶ صبح تا ۱۳ بعدازظهر، امکان تزریق بیش از هزار دُز واکسن در هر روز فراهم شده است.

او با اشاره به ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی فارس در ایجاد مرکز واکسیناسیون در سراسر استان گفت: در واحدهای دانشگاهی استان آمادگی این را داریم که بتوانیم مراکز واکسیناسیون اساتید، کارکنان و دانشجویان را راه‎اندازی و در مرحله بعدی، واکسیناسیون عمومی را انجام دهیم.

هجرتی خاطرنشان کرد: امروزه سلامت اجتماعی و حفظ جان تک تک افراد جامعه یک تکلیف بسیار مهم است و باید از تمام ظرفیت‌ها در این امر مهم نهایت استفاده را کنیم و دوش به دوش مسئولان حرکت کرد تا روز به روز شاهد کم‌رنگ تر شدن این ویروس منحوس در سطح جامعه باشیم.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تصریح کرد: بیایم با کمک همدیگر فهرستی از راه‌‎های سالم، برای کنار آمدن بر استرس ناشی از کووید۱۹ تهیه و بعد به آنها عمل کنیم. این فعالیت‌ها به خانواده‌ها کمک می‌کند که بر استرس غلبه کنند و تاثیر بسزایی در سلامت تک تک افراد جامعه و در نهایت سلامت عمومی جامعه دارد.

انتهای پیام

پاسخ دهید