اخبار فوری شیراز

مهار کامل آتش در منطقه هایقر فیروزآباد/ تعداد جان‌باختگان افزایش نداشته است

1400051012204233923294504 شیراز
46بازدید

مهار کامل آتش در منطقه هایقر فیروزآباد/ تعداد جان‌باختگان افزایش نداشته است

  • ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ – ۰۹:۲۵
  • اخبار استانها
  • اخبار فارس

مهار کامل آتش در منطقه هایقر فیروزآباد / تعداد جان‌باختگان افزایش نداشته است

گروه استان‌ها ـ مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس از مهار آتش در منطقه هایقر فیروزآباد خبر داد و گفت: تعداد جان‌باختگان همان ۳ نفر است و افزایش نداشت.

– اخبار استانها –

رحیم آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به آتش‌سوزی گسترده که در منطقه هایقر فیروزآباد از روز ۱۱ مردادماه آغاز شده بود اظهار داشت: روز گذشته آتش‌سوزی بسیار گسترده شد به‌گونه‌ای که منجر به فوت ۳ نفر و مصدوم شدن یک نفر شد.

وی با اعلام اینکه "آتش در زمان حاضر مهار شده است" گفت: به‌خلاف آنچه در فضای مجازی ذکر شده است براساس آخرین اطلاع بیمارستان تعداد جان‌باختگان همان ۳ نفر است و افزایش نداشته است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس با اشاره به اینکه پاکسازی منطقه ادامه دارد، افزود: نیروهای حفاظت منابع طبیعی تا لحظه آخر در منطقه می‌مانند تا امکان شعله‌ور شدن آتش را نیز مهار کنند.

یک مصدوم و ۳ فوتی در حریق هایقر استان فارس ؛ از بوشهر درخواست بالگرد شدحریق گسترده در هایقر فیروزآباد / مردم به کمک فراخوانده شدند

آزادی درباره علت و میزان خسارت این حادثه بیان کرد: هنوز این امر مشخص نیست و نیاز به بررسی‌های بیشتر دارد.

عبدالحسن صمدنژاد مدیرکل منابع طبیعی استان فارس نیز در گفت‌وگو با تسنیم از مهار آتش و پایش منطقه خبر داد و اظهار داشت: با تلاش نیروهای منابع طبیعی، هلال احمر و بسیج مردمی آتش گسترده تنگه هایقر مهار شد.

در پی حریق گسترده این منطقه که از ۱۱ مردادماه شروع شد، فراخوان مردمی برای کمک اعلام شد و هلال احمر استان فارس نیز ۷ تیم عملیاتی و بالگرد به منطقه اعزام کرد. هفت تیم عملیاتی از جمعیت هلال احمر شهرستان‌های فیروزآباد، کازرون، قیر و کارزین و فراشبند به منطقه اعزام شدند.

انتهای پیام/۴۲۴/ح+

R7533/P1357/S6,61/CT1

128 هکتار اراضی میانکاله از ابتدای سال در آتش سوخت/هشدار درباره آتش‌سوزی دوباره
۱۲۸ هکتار اراضی میانکاله از ابتدای سال در آتش سوخت/هشدار درباره آتش‌سوزی دوباره

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید