اخبار فوری شیراز

تقویت روحیه مشورت اولویت کار شورای ششم شیراز باشد

61964546 شیراز
39بازدید

آیت‌الله لطف‌الله دژکام پنج‌شنبه ١۴ مرداد در آیین تحلیف شورای ششم شیراز با بیان اینکه با مشورت، خدواند افراد را به بهترین کارها هدایت می‌کند، گفت: مشورت کردن روحیه می‌خواهد و گاهی ممکن است یک نفر عضو شورا باشد اما تک روی کند و این با مشورت هماهنگ نیست.

او با یادآوری این نکته که شیراز سرچشمه فرهنگ، حلم و صبر است و مردم با این مسائل آشنا هستند، گفت: امید است این جهت را شورای ششم مدنظر قرار دهد و با یک نگاه مشورتی برای شهر تصمیم گرفته بگیرد.

امام جمعه شیراز همچنین خاطرنشان کرد: از شورای جدید توقع دارم که نگاه مشورتی فرهنگی را از بنده دریغ نکنند.

آیت‌الله دژکام ابراز امیدواری کرد که شورای جدید شهر شیراز توفیقات خوبی در راستای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی کسب کند و مردم ما از تلاش آنها خشنود باشند.

ساماندهی اطراف حرم شاهچراغ(ع) اولویت کاری شورای ششم شیراز باشد

استاندار فارس نیز در این مراسم بیان کرد: طی چهار سال گذشته شاهد تلاش‌های خوبی از شوی شورای پنجم شیراز، شهرداران، شوراهای روستاها و دهیاران استان بودیم که جای تقدیر و سپاسگزاری دارد.

عنایت‌الله رحیمی گفت: امید است شوراهای ششم در مسیر تقویت پایه‌های مردم سالاری دینی گام های مهمی بردارند.

او با بیان اینکه مهمترین اولویت و کار شورا، انتخاب شهردار است، از شوراییان شیراز خواست با تعمق و تفکر و شناخت بیشتری شهردار این کلانشهر را انتخاب کنند.

استاندار فارس همچنین خواستار صیانت از نهاد شورا و ترجیح منافع عمومی نسبت به منافع شخصی شد و گفت: همواره حامی شوراها بوده و خواهم بود.

رحیمی اضافه کرد: ساماندهی اطراف حرم شاهچراغ(ع) اولویت کاری شورای ششم شیراز باشد.

انتهای پیام

پاسخ دهید